Přesunuté a zrušené koncerty FOK z uzavřené Smetanovy síně Obecního domu

Od 18. února je uzavřena Smetanova síň Obecního domu a probíhá v ní oprava porušeného stropního štuku, která potrvá do 17. března 2019. Symfonickému orchestru hl. m. Prahy FOK, který minulý týden oznámil zrušení tří abonentních programů, se podařilo přesunout dva další koncerty do jiných prostor.
Obecní dům (zdroj fok.cz)

Koncert pro rodiny s dětmi Orchestr na dotek se uskuteční v plánovaném termínu 9. března 2019 v Divadle Hybernia. Varhanní recitál Oliviera Latryho, varhaníka z katedrály Notre Dame v Paříži, proběhne v Rudolfinu v náhradním termínu 3. března od 14.00 hodin. Vstupenky na tyto koncerty zůstávají v platnosti, místa v sálech nejsou číslovaná. V případě, že jste držitelem vstupenky na varhanní recitál a nemůžete se dostavit v náhradním termínu, prosíme, kontaktujte pokladnu FOK. V tuto chvíli FOK finalizuje jednání o zařazení mimořádných koncertů do probíhající 84. koncertní sezóny.

V současné době probíhá vracení vstupného za zrušené koncerty (20., 21., 27., 28. února, dále 6. a 7. března 2019). Ti, kdo si zakoupili vstupenku na některý ze zrušených koncertů FOK a nepřišla jim žádná zpráva, nechť se obrátí do 31. března 2019 na pokladnu FOK. Pro vracení e-vstupenek lze kontaktovat pokladnu FOK telefonicky na čísle +420 222 002 336 nebo e-mailem [email protected].

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat