Recitál Daniela Barenboima se neuskuteční

Recitál Daniela Barenboima v rámci Klavírního festivalu Rudolfa Firkušného se kvůli restriktivním opatřením v souvislosti s COVID-19 ruší.

Daniel Barenboim (foto Monika Rittershaus, grafika OP)

Klavírní festival Rudolfa Firkušného s politováním oznamuje, že recitál Daniela Barenboima, který se měl odehrát 12. prosince 2020 v pražském Rudolfinu, se z důvodu přetrvávajících restriktivních opatření v souvislosti se světovou pandemií onemocnění COVID-19 nebude moci uskutečnit.

„Velmi si vážíme Vašeho zájmu o klavírní recitál Daniela Barenboima. Aktuálně platná opatření nám nedovolí realizovat tento koncert s diváky přítomnými v sále.“ stojí na webových stránkách festivalu.

Všem držitelům vstupenek na tento koncert bude vstupné vráceno v plné výši. Refundace proběhne automaticky na platební kartu, ze které byly vstupenky zakoupeny.

Festival Rudolfa Firkušného jedná s Danielem Barenboimem o náhradním termínu jeho koncertu, který bude oznámen později.

Rádi bychom se s Vámi touto cestou podělili také o radostnou zprávu –program festivalu Pražské jaro 2021 byl zveřejněn a z bohaté nabídky koncertů si můžete vybírat již nyní na webu.“ píší dále na webových stránkách fetivalu.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments