Soutěž o vstupenky: Ariadna na Naxu

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert "Ariadna na Naxu", který se uskuteční ve středu 13. dubna 2022 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Edita Keglerová (zdroj Edita Keglerová)
Edita Keglerová (zdroj Edita Keglerová)

Mimořádnou událostí a zpestřením sezony bude koncertní provedení Bendova melodramu Ariadna na Naxu, které přivede na pardubické pódium herce Ivanu Jirešovou, Apolenu Veldovou a Petra Stacha. Tento koncert se uskuteční ve spolupráci s festivalem Melodramfest. Kromě uvedeného melodramu je na programu koncertu také Bendův Koncert pro cembalo a orchestr F dur, při jehož provedení se představí cembalistka Edita Keglerová. Zároveň se tímto koncertem vzpomíná 300. výročí narození Jiřího Antonína Bendy a k jeho poctě zazní v premiéře dílo skladatele Tomáše Illeho, komponované na objednávku Komorní filharmonie Pardubice.

Soutěžní otázka zní: Který dirigent, specialista na žánr koncertního melodramu, bude řídit tento koncert?

Své odpovědi můžete zasílat do 7. dubna 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected] Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Ariadna na Naxu”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 13. dubna 2022 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments