Soutěž o vstupenky: Klavírní řada Atria na Žižkově – Maria Gabryś-Heyke

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Marie Gabryś-Heyke, který se uskuteční ve čtvrtek 29. září 2022 v 19:30 hodin v pražském Atriu na Žižkově.

Maria Gabryś-Heyke (zdroj Atrium na Žižkově)
Maria Gabryś-Heyke (zdroj Atrium na Žižkově)

Polská pianistka Maria Gabryś-Heykese narodila ve Varšavě v rodině hudebníků. Je ceněna pro svou bohatou hudební zkušenost získanou během studií na Hudební akademii Fryderyka Chopina ve Varšavě, na Vysoké hudební škole ve švýcarském Luzernu a basilejské Schola Cantorum Basiliensis (hra na pianoforte). Ať už jako sólistka nebo hráčka v komorních tělesech koncertovala v Evropě, Japonsku, Jižní Koreji, Číně a USA a interpretovala repertoár sahající od 18. století po počátky soudobé hudby.

V Atriu se posluchači mohou těšit na skladby Wolfganga Amadea Mozarta, Oliviera Messiaena a samozřejmě i Fryderyka Chopina.

Soutěžní otázka zní: Výběr ze kterého cyklu skladeb Oliviera Messiaena na koncertě uslyšíte?

Své odpovědi můžete zasílat do 23. září 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Maria Gabryś-Heyke”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 29. září 2022 od 19:30 hodin v barokním sále Atria na Žižkově.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments