Soutěž o vstupenky:  Maxim Vengerov – zahajovací koncert

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Maxima Vengerova a Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, který se bude konat 14. září 2023 od 19:30 hodin v Obecním domě v Praze.
Maxim Vengerov (foto Diago Mariotta Mendez)
Maxim Vengerov (foto Diago Mariotta Mendez)

Maxim Vengerov bude hrát se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK. Jeden z nejvýznamnějších světových houslistů se poprvé hudebně setká s Pražskými symfoniky a to v Brahmsově Koncertu pro housle a orchestr D dur op. 77, který je radostným a navzájem inspirativním dialogem. Pro druhou polovinu večera vybral šéfdirigent Tomáš Brauner Symfonii č. 6 Symfonické fantazie Bohuslava Martinů, k níž vystoupal po schodech minulých sezón, kdy se svým orchestrem provedl symfonie První a Čtvrtou.

Soutěžní otázka: Kdo byl prvním učitelem/učitelkou houslí Maxima Vengerova?

Své odpovědi můžete zasílat do pondělí 11. září 2023 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Maxim Vengerov”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert Maxima Vengerova a Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, který se 14. září 2023 od 19:30 hodin koná v Obecním domě v Praze.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments