Soutěž o vstupenky: Mezinárodní hudební festival Český Krumlov – Finalisté soutěže Virtuosos V4+

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert "Finalisté soutěže Virtuosos V4+", který se uskuteční ve čtvrtek 9. září 2021 od 19:30 hodin v Zámecké jízdárně českokrumlovského zámku.

Martin Šulc (foto Anežka Hlinková)

U příležitosti 30. výročí založení Visegrádské čtyřky vystoupí finalisté televizní soutěže Virtuosos Visegrád 4+. Populární show mladých talentů klasické hudby se konala šest let v Maďarsku pod názvem Virtuosos. V roce 2020 se však pořadatelé rozhodli uspořádat soutěž v mezinárodním měřítku. Do Budapešti se sjeli mladí umělci ze zemí Visegrádu, pozvání dostali i talenti ze Srbska. Celou soutěž odvysílala na podzim loňského roku ČT Art. Pět nejtalentovanějších vítězů se představí publiku na jevišti Zámecké jízdárny za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů.

Soutěžní otázka zní: Ve čtvrtek 9. září 2021 na festivalu vystoupí mladí talenti klasické hudby. Kdo bude koncert dirigovat?

Své odpovědi můžete zasílat do 27. srpna 2021 do 12:00 na adresu [email protected]. Do předmětu napište: „Soutěž: Finalisté soutěže Virtuosos V4+“.

Ze správných odpovědí vybereme pět výherců, kteří obdrží dvě vstupenky na koncert 9. září 2021 od 19:30 v Zámecké jízdárně českokrumlovského zámku.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments