Soutěž o vstupenky: Musica Florea a Bendův Vesnický trh

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na komickou operu Jiřího Antonína Bendy Vesnický trh, která se uskuteční v pátek 15. července 2022 od 21:00 hodin na jevišti Florea Theatrum na nádvoří Lichtenštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze.

Jiří Antonín Benda: Vesnický trh (zdroj Musica Florea)
Jiří Antonín Benda: Vesnický trh (zdroj Musica Florea)

Musica Florea uvede v červenci komickou operu Jiřího Antonína Bendy Vesnický trh s libretem Friedricha Gottera. Jedná se o typickou frašku ve stylu singspielů konce 18. století, která však nabízí i řadu dramatických zápletek. V hlavních rolích se představí Doubravka Součková a Vincenc Ignác Novotný, dále Eliška Minářová, Helena Kalambová, Miloš Horák nebo Čeněk Svoboda. Vesnický trh bude uveden 15. července na jevišti Florea Theatrum na nádvoří Lichtenštejnského paláce na Malostranském náměstí v Praze.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenují hlavní postavy mileneckého páru opery Vesnický trh?

Své odpovědi můžete zasílat do 12. července 2022, 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Musica Florea a Bendův Vesnický trh”.

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce, kteří obdrží jednu vstupenku na představení v pátek 15. července 2022 od 21:00 hodin na jevišti Florea Theatrum.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments