Soutěž o vstupenky: Rusalka v parku

Vyhlašujeme soutěž o dvě vstupenky na mimořádný open air koncert Rusalka v parku, který se uskuteční 28. srpna 2021 od 20:00 hodin v parku zámku Liteň.
Zámek Liteň (foto Zámek Liteň)
Zámek Liteň (foto Zámek Liteň)

Při příležitosti výročí Festivalu Jarmily Novotné a 120. výročí premiéry opery Rusalka se v parku zámku Liteň uskuteční výjimečný letní open-air „Rusalka v parku“, koncertní provedení nejznámějších částí opery Rusalka Antonína Dvořáka. Pozvání do projektu přijal Symfonický orchestr Českého rozhlasu. Hlavní roli Rusalky ztvární jedna z našich nejžádanějších sopranistek – Kateřina Kněžíková. Role Prince se ujme talentovaný Richard Samek, role Vodníka se zhostí Jan Martiník a dvojrole Cizí kněžny a Ježibaby Jana Kurucová. Hudba, zpěv, tanec na rozměrné scéně v zámeckém parku v režii bratrů Cabanů.

Soutěžní otázka zní: Kolikáté výročí slaví v letošním roce nezisková organizace Zámek Liteň a Festival Jarmily Novotné?

Své odpovědi můžete zasílat do 23. června 2021 – 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Rusalka v parku”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 28. srpna 2021 od 20:00 hodin v parku zámku Liteň.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments