Soutěž o vstupenky: Selina Ott & Národní dechový orchestr v Pardubicích

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na Pardubické hudební jaro na koncert Seliny Ott a Národního dechového orchestru, který se koná 28. dubna 2023 od 19:00 hodin v Sukově síňi Domu hudby v Pardubicích.

Selina Ott (zdroj Pardubické hudební jaro)
Selina Ott (zdroj Pardubické hudební jaro)

Národní dechový orchestr si ke spolupráci si přizval mladou trumpetistku Selinu Ott. Ta se stala v roce 2018 (ve svých pouhých dvaceti letech) první ženou v historii, která zvítězila v Mezinárodní hudební soutěži ARD v Mnichově. Následovala pozvání ke koncertní spolupráci po celé Evropě, vystoupila též v petrohradském Mariinském divadle pod vedením V. Gergieva. Českému publiku se představila debutem s Českou filharmonií pod vedením S. Byčkova. Selina Ott byla studentkou Reinholda Friedricha, kterého Komorní filharmonie Pardubice uvítala na svých listopadových abonentních koncertech.

Soutěžní otázka: Které slavné dílo kterého autora provede Selina Ott v Pardubicích?

Své odpovědi můžete zasílat do neděle 23. dubna 2023 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Selina Ott & Národní dechový orchestr v Pardubicích”. Ze správných odpovědí vybereme dva výherce, který každý obdrží dvě vstupenky na koncert Seliny Ott a Národního dechového orchestru, který se koná 28. dubna 2023 od 19:00 hodin v rámci Pardubického hudebního jara v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments