Soutěž o vstupenky: Závěrečný koncert Expozice nové hudby v Brně

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na závěrečný koncert festivalu Expozice nové hudby „Fragments of Memory“ s programem sestaveným čistě z českých premiér skladeb soudobé hudby, který se uskuteční v neděli 27. června 2021 od 19:00 hodin v Besedním domě v Brně.

Daan Vandewalle (zdroj Filharmonie Brno)
Daan Vandewalle (zdroj Filharmonie Brno)

Závěrečný koncert festivalu přinese v podání Filharmonie Brno a hostů české premiéře na pódium několik českých premiér, mimo jiné neopakovatelný „recyklát“ slavného Čajkovského Klavírního koncertu b moll ve verzi „plunderfonika“ Johna Oswalda a „podivný romantismus“ koncertu Clarenca Barlowa, jejichž klavírní party zahraje v Brně již známý Belgičan Daan Vandewalle a také „Fragmenty paměti“ legendy polské avantgardy Zygmunta Krauzeho, který se osobně ujme interpretace klavírního partu.

Soutěžní otázka zní: Kolik českých premiér nabídne v jednom večeru koncert Fragments of Memory?

Své odpovědi můžete zasílat do soboty 26. června 2021 – 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Expozice nové hudby”.

Ze správných odpovědí vybereme tři výherce, z nichž každý obdrží po dvou vstupenkách na koncert v neděli 27. června 2021 v brněnském Besedním domě.

Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments