Soutěž o vstupenky: Závěrečný koncert Symfonické finále s Milanem Al-Ashhabem

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na závěrečný koncert Komorní filharmonie Pardubice "Symfonické finále", který se uskuteční ve středu 8. června 2022 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Milan Al-Ashhab (zdroj Slovenská filharmonie)
Milan Al-Ashhab (zdroj Slovenská filharmonie)

Koncert představitele nové generace českých houslistů, vítěze mezinárodních soutěží, Milana Al-Ashhaba uzavře koncertní sezonu Komorní filharmonie Pardubice. Tento mladý houslista česko-palestinského původu v březnu 2018 zvítězil v soutěži New York Concert Artists and Associates Worldwide Debut Audition v celosvětové konkurenci houslistů do 35 let a o půl roku později získal 1. cenu v prestižní soutěži Fritze Kreislera ve Vídni, kde následně zůstal a studoval pod vedením Prof. Schuhmayera na vídeňské Univesität für Musik und Darstellende Kunst. Pod taktovkou šéfdirigenta Stanislava Vavřínka se zhostí sólového partu houslového koncertu Petra Iljiče Čajkovského (Koncert pro housle a orchestr D dur op. 35). Symbolickou tečkou za uplynulou sezonou bude Mendelssohnova Symfonie č. 3 a moll op. 56 zvaná „Skotská“.

Soutěžní otázka zní: Které ocenění získal Milan Al-Ashhab v rámci Classic Prague Awards 2018?

Své odpovědi můžete zasílat do 1. června 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Závěrečný koncert Symfonické finále s Milanem Al-Ashhabem”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 8. června 2022 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments