Seznamte se: Kristian Mráček

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Kristian Mráček z houslové třídy profesora Jiřího Vodičky.

  Seznamte se: Veronika Jaklová

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Veronika Jaklová z klavírní třídy profesora Milana Langera.

  Seznamte se: Klára Skalková

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Klára Skalková z klavírní třídy profesora Milana Langera.

  Seznamte se: Marek Žihla

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Marek Žihla z pěvecké třídy profesora Zbyňka Brabce.

  Seznamte se: Michaela Šrámková

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Michaela Šrámková z akordeonové třídy profesora Josefa Hřebíka.

  Seznamte se: Kateřina Burešová

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Kateřina Burešová z pěvecké třídy profesorky Moniky Brychtové.

  Seznamte se: Petr Hamerský

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Petr Hamerský z violoncellové třídy profesora Pavla Vernera.

  Seznamte se: Natálie Hrdová

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Natálie Hrdová z klarinetové třídy profesora Milana Poláka.

  Seznamte se: Filip Kubita

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Filip Kubita z houslové třídy profesora Pavla Kudeláska.

  Seznamte se: Gabriela Matoušková

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Gabriela Matoušková z klarinetové třídy profesora Milana Poláka.

  Seznamte se: David Pěruška

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to David Pěruška z violoncellové třídy profesora Petra Nouzovského.

  Seznamte se: Martin Šulc

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Martin Šulc z akordeonové třídy profesora Ladislava Horáka.

  Seznamte se: Johanna Vocetková

  Opera PLUS představuje současné nejúspěšnější studenty Pražské konzervatoře. Tentokrát je to Johanna Vocetková z violoncellové třídy profesora Jaroslava Kulhana.