Plácido Domingo se vrací k ředitelování i ke zpěvu

Aktuální zpráva, týkající se zdravotního stavu devětašedesátiletého tenora: Plácido Domingo řekl novinářům, kteří s ním před pár hodinami měli možnost hovořit, že se stále ještě zotavuje po operaci, která měla za cíl odstranění zhoubných polypů z jeho tlustého střeva. I přes tuto rekonvalescenci se ale již věnuje práci a v soukromí i zpěvu. Návrat zpátky na jeviště plánuje za pár týdnů.

Šedesátidevítiletý španělský tenorista onemocněl na turné v Tokiu a začátkem března musel podstoupit operaci v Mount Sinai Hospital v New Yorku. Celý březen se zotavoval v mexickém Acapulcu. Ve čtvrtek tento týden se vrátil do Los Angeles a několik hodin po návratu už seděl ve svém křesle ředitele Los Angeles Opera Company. Domingo novinářům potvrdil, že během dvou týdnů začne zkoušet Verdiho Simona Boccanegru pro La Scalu.
 
Maligní nádor v jeho střevě byl plně lokalizován, takže Domingo podstoupil podle lékařů jen minimálně invazivní operaci. O zdravotních potížích Plácida Dominga jsme psali již před měsícem, zprávu najdete zde.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na