Pražská konzervatoř vypisuje konkurz na místa pedagogů

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrová řízení na místo pedagoga hry na zobcovou flétnu a místo pedagoga hry na trubku.
Pražská konzervatoř (foto wikipedia.org)

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na zobcovou flétnu. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na zobcovou flétnu, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání  nejpozději do 3. května 2019 na adresu školy. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v úterý 21. května 2019.

Ředitel Pražské konzervatoře též vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na trubku. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na trubku, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání  nejpozději do 10. května 2019 na adresu školy. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v úterý 28. května 2019.

Adresa školy, na kterou lze přihlášky zasílat je:
Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat