Pražská konzervatoř vypisuje konkurz na místa pedagogů

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrová řízení na místo pedagoga hry na zobcovou flétnu a místo pedagoga hry na trubku.
Pražská konzervatoř (foto wikipedia.org)

Ředitel Pražské konzervatoře vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na zobcovou flétnu. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na zobcovou flétnu, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání  nejpozději do 3. května 2019 na adresu školy. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v úterý 21. května 2019.

Ředitel Pražské konzervatoře též vypisuje výběrové řízení na místo pedagoga hry na trubku. Požadavkem je absolutorium vysoké školy nebo konzervatoře v oboru hra na trubku, koncertní a pedagogická praxe a dobrá znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a doklady o ukončeném vzdělání  nejpozději do 10. května 2019 na adresu školy. Vybraní kandidáti budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat v úterý 28. května 2019.

Adresa školy, na kterou lze přihlášky zasílat je:
Pražská konzervatoř, 110 00 Praha 1, Na Rejdišti 1.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na