Soutěž o vstupenky: Známý i neznámý A. Dvořák

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Známý i neznámý A. Dvořák v podání souboru Musica Florea, který se uskuteční v pondělí 31. října 2022 od 19:00 hodin v pražském kostele sv. Šimona a Judy.

Marek Štryncl (foto Naďa Faltusová)
Marek Štryncl (foto Naďa Faltusová)

Musica Florea uvádí další ze svých dvořákovských programů. Tentokrát v jejich podání zazní autorova Symfonie č.7 d moll a Rapsodie I. Dvořákova 7. symfonie se vyznačuje dramatickým výrazem a neobvykle temnou atmosférou, se kterou již orchestr Musica Florea má zkušenosti. Program doplňuje Rapsodie a moll, op. 14. z roku 1874, kterou však poprvé uvedla Česká filharmonie až o celých 40 let později, na podzim roku 1904.

Soutěžní otázka zní: Kde měla 7. symfonie A. Dvořáka premiéru?

Své odpovědi můžete zasílat do 28. října 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Známý i neznámý A. Dvořák”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert Známý i neznámý A. Dvořák v podání souboru Musica Florea, který se uskuteční v pondělí 31. října 2022 od 19:00 hodin v pražském kostele sv. Šimona a Judy.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments