Týden s hudbou: Koncerty a představení streamované online

  1. 1
  2. 2
Koncerty a představení po celém světě se ruší kvůli epidemii koronaviru. Umělci, orchestry či operní domy ale přistupují k alternativní formě kontaktu …

Neděle 12. dubna
Inscenaci Wagnerova Parsifala v režiji Alvise Hermaninise ze 13. dubna 2017 streamuje od 19:00 Vídeňská státní opera (WOS). Diriguje Semjon Byčkov, účinkují Nina Stemme, Kwangchul Youn, Christopher Ventris, Jochen Schmeckenbecher, Gerald Finley a Jongmin Park.

V 19:30 hodin místního času vysílá Metropolitní opera (MET) Mozartovu Cosi fan tutte. Diriguje David Robertson, v hlavních rolích účinkují Amanda Majeski, Serena Malfi, Kelli O’Hara, Ben Bliss, Christhopher Maltman a Adam Plachetka. Jedná se o představení z 31. března 2018.

StreamingSundays, které již čtyři týdny pořádá britská Academy of Ancient Music pokračují uvedením Händelova Mesiáše. V oratoriu z roku 1740 za řízení Barnabyho Smithse doplní akademiky vokalisté ze souborů VOCES8, VOCES8 Scholars a Apollo5. Streaming začíná v 15:00 hodin britského letního času (BST). Platformou pro vysílání je Youtube.

  1. 1
  2. 2

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na