O nás

První online magazín o hudbě v České republice. Copyright © 2009–2018 Opera Plus. Veškerá práva vyhrazena. Publikování, šíření a jakékoli další užití obsahu Opery Plus je možné jen s předchozím výslovným písemným souhlasem vydavatele, v případě zpráv ČTK jen s jejím předchozím souhlasem. Kontakt redakce: info@operaplus.cz

logo bez textu Opera Plus
www.operaplus.cz
www.operaplus.sk
www.operaplus.eu

Facebook: Opera Plus
Twitter: Opera Plus

Vydavatel: 

Korespondenční adresa:

Redakce, inzerce, nabídky spolupráce: 

Šéfredaktor:

 

Bankovní spojení:

Identifikační údaje:
ISSN 1805-0433

 

Vychází od 10. září 2009
Aktualizace 24 hodin denně
Copyright © 2009–2018 Opera Plus
Veškerá práva vyhrazena
Publikování, šíření a jakékoli další využití obsahu je možné jen s předchozím výslovným písemným souhlasem vydavatele.
RSS kanály serveru Opera Plus jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Opera Plus bez předchozího písemného souhlasu vydavatele není dovoleno.
Opera Plus využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Názory autorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko redakce. Za věcnou i formální správnost svého textu ručí autor.
Opera Plus je projektem neziskovým, existenčně závislým na podpoře sponzorů. Projekt je realizován s finanční podporou Ministerstva kultury ČR, Hlavního města Prahy, Státního fondu kultury ČR a Nadace Český hudební fond.

Obsah portálu Opera Plus je průběžně archivován Národní knihovnou ČR.
logo web archiv Národní knihovna
Projekt Opera Plus získal nominaci na Cenu českého internetu Křišťálová lupa v kategorii zájmových webů (2013) a Cenu Jednoty hudebního divadla jako významný počin v oblasti hudebního divadla (2013).