Výherci soutěží

Melodram Kirké orchetsru Musica Florea
Správná odpověď na otázku „Jak se jmenuje taneční soubor Heleny Kazárové, který v inscenaci účinkuje? zní: Hartig Ensemble. Vyhrávají pan Stanislav Herda a paní Pavla Pospíšilová. 

Festival KoresponDance
Správná odpověď na otázku „Jak se jmenuje továrna situovaná ve Žďáru nad Sázavou, kde se uskuteční jeden ze dvou komunitních projektů 10. ročníku festivalu?“ zní: TOKOZ. Vyhrává pan Jan Kotík

Musica Florea a Bendův Vesnický trh
Správná odpověď na otázku Jak se jmenují hlavní postavy mileneckého páru opery Vesnický trh?“ zní:Lukáš a Baruška. Vyhrávají pan Konstantin Bessogonov a paní Ivana Bessogonovová. 

Plameny ve Státní opeře
Správná odpověď na otázku „V jakém roce a kde proběhla světová premiéra opery Plameny Erwina Schulhoffa?“ zní: roku 1932 v Brně. Vyhrávají pan Kamil Plavec a paní Kateřina Rohošková.

Závěrečný koncert Symfonické finále s Milanem Al-Ashhabem
Správná odpověď na otázku „Které ocenění získal Milan Al-Ashhab v rámci Classic Prague Awards 2018?“ zní: Talent roku 2018. Vyhrává paní Jana Hrubá.

*** Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok, ani není soudně vymahatelná.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky