Výherci soutěží

Recitál Pavola Brešlíka a Roberta Pechance
Správná odpověď na otázku “Ke kterým dvěma operám Leoše Janáčka nastudoval Pavol Brešlík některou z rolí?“ zní: Její pastorkyňa (Jenůfa) a Káťa Kabanová. Vyhrává: paní Magdalena Zápražná, paní Eva Kovaříková.

Collegium Marianum – Stabat Mater
Správná odpověď na otázku “5. října zazní na koncertě Stabat Mater díla dvou velikánů neapolské operní školy – Alessandra Scarlattiho a Giovanniho Battisty Pergolesiho. Který z těchto skladatelů je autorem stejnojmenné kantáty, která na stejnojmenném koncertě zazní?“ zní: Alessandro Scarlatti. Vyhrává: pan Ivan Kafka

Sen – operní pantomima
Správná odpověď na otázku “V operní pantomimě „Sen“ Michaela Haydna vystoupí jako jako sólista tento kontratenorista:“, zní: A) Thomas Lichtenecker. Vyhrává: paní Alice Říhová, pan Martin Slezák, paní Veronika Bromová.

Collegium 1704 – Mesiáš
Správná odpověď na otázku “Ve kterém městě mělo oratorium Mesiáš G. F. Händela 13. dubna 1742 premiéru?“, zní: Dublin. Vyhrává: pan Jaroslav Lenert.

*** Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok, ani není soudně vymahatelná.