Výherci soutěží

Kytice
Správná odpověď na otázku Kdo je autorem originální symfonické hudby k představení Kytice?zní: Ondřej Brousek. Vyhrává paní Martina Ďuriníková.

Sharon Kam – Klarinet světově
Správná odpověď na otázku „Kterou skladbu a od kterého českého autora pro tento koncert Sharon Kam nastudovala?“ zní: Skladbu Ondřeje Kukala – Clarinettino op. 11. Vyhrává paní Karolína Houdová.

Musica non grata – Hudba terezínských skladatelů
Správná odpověď na otázku „Jak se jmenuje opera Viktora Ullmanna, která vznikla v Terezíně, ale vzhledem k jasnému vypodobení diktátora zde nemohla být nikdy uvedena, a která zazní v druhé části koncertu?“ zní: Císař Atlantidy. Vyhrávají paní Pavla Pospíšilová, paní Alice Říhová, pan Martin Janák, pan Petr Šimčík a paní Katarzyna Wróblewska.

Koncert Zemlinsky150
Správná odpověď na otázku „V rámci festivalu se uskuteční také světová premiéra opery Alexandra Zemlinského Malva. Ta je napsána na motivy povídky jednoho ruského autora – kterého?“ zní: Maxima Gorkého. Vyhrávají pan Ivo Zavadil, paní Jarmila Šebková, pan Daniil Kopytov, paní Pavla Pospíšilová a paní Alena Homolková.

Koncert Grand Rondeau se Smetanovým triem
Správná odpověď na otázku „Kdo tvoří současné Smetanovo trio?“ zní: Jitka Čechová, Jan Talich, Jan Páleníček. Vyhrává paní Jaroslava Deršáková.

*** Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok, ani není soudně vymahatelná.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky