Výherci soutěží

Musica Florea a Beatriz Lafont Murcia
Správná odpověď na otázku Jak se ve Španělsku (od baroka po 20. století) označovalo hudebně-dramatické dílo, kde se většinou střídalo mluvené slovo se zpěvem, či tancem? V některých případech dokonce mluvené slovo chybělo, takže šlo o jakousi operu. zní: zarzuela. Vyhrává paní Alice Říhová, paní Olga Půlpánová, pan Jaroslav Michl, paní Šárka Knoblochová, pan Dušan Herda a paní  Marie Herdová.

Star Wars & Planety
Správná odpověď na otázku Která planeta z cyklu symfonických básní Gustava Holsta byla vzorem pro úvodní hudbu k filmu Hvězdné války Johna Williamse? zní: Mars. Vyhrává pan Karel Havlíček.

Premiéra inscenace Tremula ve Studiu ALTA
Správná odpověď na otázku Které dvě perfomerky se v inscenaci Tremula poprvé potkávají na jevišti? zní: c) Martina Hajdyla a Eliška Brtnická. Vyhrává pan Martin Kozáček.

Smrt a dívka
Správná odpověď na otázku Ve kterém roce byl smyčcový soubor Pražští komorní sólisté založen? zní: 1961. Vyhrává paní Dana Jakšová.

Moz-Art
Správná odpověď na otázku Jak se jmenuje choreografie, kterou pro Pražský komorní balet vytvořil choreograf Lóránd Zachár? Dílo mělo premiéru letos v červnu. zní: Ornament. Vyhrává paní Bohuslava Pipková.

*** Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok, ani není soudně vymahatelná.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]