Výherci soutěží

Light Underground – Paměť kamene
Správná odpověď na otázku “Kde se narodila hlavní protagonistka představení Paměť kamene, úspěšná tanečnice a choreografka Andrea Miltnerová?“, zní: A) v Londýně. Vyhrává: paní Veronika Špachtová, paní Daniela Petrtýlová a paní Tereza Nyass.

Prométheovi lidé aneb Moc hudby a tance
Správná odpověď na otázku “Kdo byl prvním choreografem tohoto baletu?“, zní: Salvatore Viganò. Vyhrává: paní Magdaléna Kuběnová a pan Martin Janák.

Meditatio
Správná odpověď na otázku “Charpentierovy Postní meditace, které na tomto koncertě zazní, se dochovaly díky sběratelské vášni významného francouzského teoretika, skladatele a hudebního sběratele. Jaké je jeho jméno?“, zní: Sébastien de Brossard. Vyhrává: paní Olga Půlpánová.

David Robertson, Antoine Tamestit a Česká filharmonie
Správná odpověď na otázku“David Robertson v prosinci roku 2016 navštívil Prahu a s Českou filharmonií provedl slavné dílo Oliviera Messiaena. O které dílo šlo?“, zní: symfonie Turangalîla. Vyhrávají: pan Martin Kukač, pan Rostislav Jurka a pan Martin Janák.

*** Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok, ani není soudně vymahatelná.