Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka v Karlových Varech skončila

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Cena Josefa Hercla za nejlepší interpretaci árie z období vrcholného baroka s důrazem na duchovní tvorbu s částkou 5.000 Kč. Cenu udílí paní Lucie Kábelová, předsedkyně Společnosti Josefa Hercla.
Cenu získává Roman Hoza (Česká republika) za interpretaci Händlova Mesiáše

Cena Carangelo Belcanto Academy I. – za nejlepší výslovnost a interpretaci italského repertoáru, určená českým a slovenským účastníkům soutěže. Cenu udílí Antonio Carangelo, ředitel Carangelo Belcanto Academy.
Cenu získává Jana Prouzová (Česká republika)

Cena Hlasového centra o. p. s. Praha za barvu hlasu v částce 5.000 Kč. Součástí ceny je křišťálová koule, jejímž autorem je Jiří Fryč. Cenu udílí prim. MUDr. Jitka Vydrová, ředitelka společnosti.
Cenu získává Andrea Banásová (Slovensko)

Cena za nejlepší interpretaci Mozartovy árie, věnovaná panem Georgem Fischerem z Aue s částkou 500 € a honorované koncertní vystoupení na Saském Mozartově festivalu 2016, organizovaném Saskou Mozartovou společností v Chemnitz.
Cenu získává Hyunduk Kim (Jižní Korea) za interpretaci árie Tamina z Mozartovy opery Kouzelná flétna

Cena Magdalény Hajóssyové za krásný zpěv.
Cenu získává Tereza Hořejšová (Česká republika)

Cena Jana Lucemburského s částkou 2× 400 € pro českého a slovenského pěvce. Cenu inicioval a udílí pan Geoffrey Piper, zakladatel společnosti MusicEnterprise, která se podílí na rozvoji uměleckých aktivit mezi Lucemburskem a Českou republikou.
Cenu získávají Lucie Kaňková (Česká republika) a Peter Malý (Slovensko)

Cena dirigenta Františka Drse za mimořádný hudebně-interpretační výkon a honorované vystoupení na koncertu v Kutné Hoře v rámci festivalu Operní týden v červnu 2016.
Cenu získává Boris Prýgl (Česká republika)

Cena společnosti Grandhotel Ambassador Národní dům, víkendový pobyt pro dvě osoby, udílí zástupce společnosti p. Jan Motlík.
Cenu získává Jana Nagy-Juhász (Slovensko)

Cena ředitele společnosti Bohemia lázně a. s. za vynikající klavírní doprovod – víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelu Kriváň. Cenu udílí ředitel společnosti Jiří Sluka.
Cenu získává Peter Valentovič (Slovensko)

Cena divácké poroty
Cenu získávají Lucie Kaňková (Česká republika) a Veronika Holbová (Česká republika)

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na