Předprodej vstupenek na Hudební festival A. Dvořáka Příbram v plném proudu

Předprodej vstupenek na 51. ročník Hudebního festivalu A. Dvořáka Příbram byl zahájen a všichni příznivci klasické hudby nejen z regionu Příbramska mohou vybírat v pestrém programu tradičního festivalu. Letošní ročník se ponese v duchu motta „Mistr a jeho žáci“ a spojí tak Dvořáka skladatele s Dvořákem pedagogem. Od 24. dubna do 11. června 2019 jste srdečně zváni na řadu koncertních vystoupení, která nabídnou výtečné osobnosti české i zahraniční klasické scény.
Svatá hora u Příbrami (zdroj Wikipedia Commons)

K Hudebnímu festivalu A. Dvořáka Příbram neodmyslitelně patří také zajímavá koncertní místa, která jsou spojena s životem skladatele a jeho náklonností ke zdejšímu kraji.

Tak co říkáte? Vyrazíte do Divadla A. Dvořáka v Příbrami na zahajovací či závěrečný koncert nebo vás více láká atmosféra Zámku Dobříš? Možná máte rádi duchovní atmosféru koncertů v sakrálních prostorách, a tak pro vás budou kostel sv. Jakuba v Příbrami a kostel Nanebevzetí Panny Marie v Třebsku tou správnou volbou. Svoje příznivce si nepochybně najdou i nevšední prostory v galeriích Františka Drtikola v Příbrami nebo Ludvíka Kuby v Březnici. O géniu loci Svaté Hory není třeba dlouze diskutovat a pravděpodobně i letos bude magicky přitahovat pozornost diváků. Benefiční koncert spojený s mimořádným otevřením Vily Rusalka pro veřejnost a vystoupení v Památníku A. Dvořáka ve Vysoké pak budou nejužším propojením lokalit s osobností skladatele. Kapacity jsou zvláště na některých místech omezené, proto doporučujeme neváhat s nákupem vstupenek příliš dlouho.

Kompletní program festivalu najdete na stránkách www.hfad.cz.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na