Týden s hudbou. Koncerty a představení živě i online

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Na serveru Operavision bude v pondělí 18. října v 10:00 zveřejněn záznam inscenace tokijského Národního divadla opery Georgese Bizeta Carmen v nastudování  Kazushi Ona a režii Àlexe Ollého. V halvních rolách vystoupí Stéphanie d’Oustrac, Toshiaki Murakami, Alexandre Duhamel, Ryoko Sunakawa, Hidekazu Tsumaya, Kenichi Yoshikawa, Hidekazu Machi, Shuhei Itoga, Mari Moriya a Mika Kaneko. Spoluúčinkuje Tokijská filharmonie.

V pondělí 18. října od 20:15 si na ČT Art připomeneme gratulační koncert k osmdesátinám dirigenta Riccarda Mutiho z milánské La Scaly  z  května   tohoto  roku. Zazněla Symfonie č. 4 d moll Roberta Schumanna, Symfonie č. 2 D dur Johanesa Brahmse a další skladby.

V sobotu 23. října od 19:00 bude na TV Noe vysílána Messa di Gloria Vincenza Belliniho  v přímém přenosu z Olomouce (viz výše).

Tentýž večer si od 20:15 hodin můžete na ČT Art poslechnout operu Norma Vincenza Belliniho v inscenaci londýnské Covent Garden z roku 2016. S dirigentem Antoniem Pappanem účinkují S. Yoncheva, J. Calleja, S. Ganassi, B. Sherratt, V. Borovko a další.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments