Státní divadlo Košice zve Prešovčany postižené tragickým výbuchem

Státní divadlo Košice chce ve spolupráci s městem Prešov v nejbližších týdnech pomoci vypořát se s nelehkým osudem Prešovčanů, který na začátku prosince do života zasáhl tragický výbuch bytového domu na Mukačevske ulici.
Richard Korpáš, Ondrej Bernát

„Tak jako celé Slovensko i všichni zamestnanci Státního divadla Košice tragická mikulášská událost u našich sousedů v Prešově hlboko zasáhla. Prešov je pro mnoho zamestnancú víc než blízkym městem, mnozí se v něm narodili nebo v něm dodnes žijí. I proto jsme se rozhodli Prešovčanům postihnutým prosincovým výbuchem nabídnout volné vstupenky na představení našeho divadla, které jsou v našem programu v měsících únor a březen. Věříme, že návšteva divadla a príjemné zážitky z divadelného umení, jim pomohou alespoň na chvíli zapomenout na tragické události,“ řekl generální řiditel ŠDKE Igor Dohovič.

V pátek 31. ledna odevzdal vedoucí úseku generálneho řiditele ŠDKE Ondrej Bernát volné vstupenky vedoucímu kanceláře primátorky města Prešov Richardovi Korpášovi. Speciální pozvánka pro Prešovčany z Mukačevské 7 platí do 31. března. Volné vstupenky budú pro ně k dispozíci v Kanceláři sociálního poradenstva na Jarkově ulici 24 v Prešove. Po výberu konkrétního představení si vstupenky mohou rezervovat a vyzvednout podle pokynů uvedených na volné vstupenkce na pokladně Státního divadla Košice.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat