Tanec za času korony (9): Losers Cirque Company a nové Divadlo Bravo

  1. 1
  2. 2

Divadlo Bravo bude také „sídlem“ Radima Vizváryho, se kterým jste už spolupracovali na dvou projektech. Jak k tomu došlo, kdo koho oslovil?
S Radimem Vizvárym a Danielem Špinarem jsme spolupracovali na opeře Billy Budd v Národním divadle. Na oplátku jsem já oslovil je a společně jsme dělali na komorním představení EGO. Vzápětí se domluvila vzájemná spolupráce na projektu Heroes. Spolupráce s Radimem je velmi příjemná. Stále vymýšlíme něco nového.

A jaké bude vaše vzájemné postavení v novém divadle? Nepředpokládám, že by se Radim Vizváry stal přímo členem vašeho souboru.
Vzájemně se budeme umělecky doplňovat. Chystáme teď s Radimem premiéru představení MiMJOVÉ a také již zmíněný kabaret. Příští rok pak „u nás“ v divadle Radim bude mít premiéru svého dalšího představení. Zkrátka to bude vzájemná symbióza. :)

 

Losers Cirque Company: Heroes (Letní Letná 2019, foto František Ortmann)

Kampaň Loserů na Hithitu je rozdělena do tří části, nyní dobíhá první a v každé vlně jde o milion korun na jednotlivé etapy rekonstrukce. Mezi tradičními odměnami, jako jsou placky a dárkové předměty, figurují také fotografie performerů z představení, za vyšší sumy kurzy a workshopy, sponzoři si mohou koupit soukromé vystoupení nebo pronajmout divadlo, ale v rámci zážitků může přispěvatel získat také dort nebo si s Losery zajít na bowling. Současný stav je zkouškou solidarity diváků a fanoušků, doufejme, že v ní obstojí se ctí obě strany. Na kampaň se můžete podívat tady.

  1. 1
  2. 2

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na